NFL Draft 2019

40 feliratkozó

1 hónapja
Stez SMU Mustangs 34 211
Nyilvan elfogadna ezt a draftot, mivel o is a kinti media cikkeit es hype-jait olvasta, fokent azokbol ertesult es kovette le a prospecteket. Es nyilvan en is elfogadnam ezt a draftot jora, mert en is hiaba neztem utana tizezer orat a prospecteknek, csak annyibol tudok velemenyt alkotni, amit az internet es a game tape-ek adnak, ezzel szemben a GM-eknek sokkal szelesebb koru palettajuk van mindenkirol, egeszen a legkisebb reszletig egy-egy fiatalrol.

Csak eljutottunk odaig, hogy eleg sok esetben palira vagyunk veve egy-egy tehetsegrol, akar a PFF altal, akar masok altal. De Mayock is ugyanezt nyomta allandoan, es szarra hype-olt mindig nehany kedvencet. D. J. Haydennel azota is fogom a fejem, hogy az Oakland elvitte ennyire hamar, miutan Mayocknak sikerult ennyire felszopikaznia.

Az a problema, hogy mi mar szentirasnak vesszuk kb. az okosok altal ismetelt dolgokat, sok esetben pedig ezeket tenyleg nagyon de nagyon a helyen kellene kezelni, mert annyi fals informaciot nyomnak, hogy csak na.

A Cardinals draftja pedig a tokeletes peldaja ennek, kb. mindenkinel megy a csodalkozas, hogy mekkora steal, szerintem marpedig ezen a boardon egyetlen ilyen van, az Allen, Isabella egyenesen reach, Butler meg nalam 3. koros prospect, de szerintem az nem steal, akit a negyedik elejen behuzol, kozben meg a harmadikba vartad.

Murray meg alapbol szerintem nem top10-es tehetseg, ha pedig o nem lesz jo, akkor a Cardinals ki is torolheti az osszes tobbi allitolagos „stealjevel”.

1 hónapja
katonadani Philadelphia Eagles 428
@wyatt a fanspeakes kommentjeidre, a Cardinals pont úgy draftolt 😀

twitter.com/PFF_Steve/status/1122300809088241664
katonadani
Mar mi irrealis ott? Csak mert azert, mert a PFF szarra szopkodta peldaul Isabellat, es az elmult hetekben azon arolkodtek, hogy benyomjak az elso korbe (sokakkal karoltve), attol meg Isabella sosem volt elso koros, de igazabol meg masodik koros tehetseg sem. Utobbiban ki lehetett huzni, az hatareset, de attol meg semmi irrealis nincs benne. Mint ahogy Hakeem Butler is a Combine utan lett felszopikazva, foleg a meretei miatt, de hosunknek olyan brutalis drop rate-je van az egyetemrol, route-ot nem tud futni, emellett pedig egyebkent a srac szegeny annyira kobuta ehhez a jatekhoz, hogy az valami felelmetes. Es o is egy olyan prospect volt, akit a Combine elott nem vartak a masodik korbe, de igazabol en a harmadik korbe sem nagyon lattam ot.

Thompsont is felszopkodtak, de elkepesztoen sok helyen olvastam Combine elott es utan is, hogy a sracot nyomjak, de egyebkent van legalabb tiz safety, aki jobb. Vicces, de en pont azt olvastam vele kapcsolatban, hogy talan a negyedik korben elkelhet, de az otodik a realis.

Hogy oszinte legyek, engem meg Murphy csuszasa sem lepett meg (mint ahogy Greedye sem), mert Murphyre sok rosszat amugy nem lehet mondani tenyleg, o nem lusta meg karakterproblemas, mint Baker vagy Williams, de eleinte ot is mindenki 1/25 utanra varta, aztan hol mondtak, hogy becsuszhat elso korben, hol meg masodik elejet emlehettek vele kapcsolatban. Szerencsetlent a nagy szakik sodortak be az elso korbe, de vicces, hogy ot is akkor kezdtek el top20 kornyeken emlegetni, amikor felerosodtek azok a hangok, hogy Greedy es Baker szemelyisege nem jon be a scoutoknak. Ezzel parhuzamosan meg mintha hirtelen kellett volna egy arc, akit fel kell emelni, a mockokban pedig hat ugye sok szaki ragaszkodik ahhoz, hogy egy posztot eroltet, ha pedig elobbi kettonel csuszasrol es hirtelen felbukkano red flageket pletykalnak, akkor eloszedi a harmadikat. Nem veletlen, a cornerneedes csapatoknal a mockokban megfordult vagy ot kulonbozo jatekos neve, mint ahogy egyebkent a safetykel is minden heten mas nevevel lehetett talalkozni.

En csak Zach Allenen lepodtem meg, hogy o csuszhatott addig, ameddig, de az osszes tobbi srac nem mas, mint a media krealmanya. Mi meg hat gyakran adunk erre az oriasi hype-ra es nyomasra, de a GM-ek le sem szarjak ezeket, jol latszik, hogy altalaban a masodik kor feletol, meg a harmadik kortol olyan pickek vannak minden drafton, hogy mi kb. nem ertjuk oket csomoszor.

De egyebkent Isabella esete a legviccesebb, akit felfujtak a 4.3-as 40 yardja utan, holott rola kivetel nelkul mindenki tudta, hogy a csavo repeszteni fog, miutan evekig sprinter volt, es nem mellesleg ketperces keresest igenyelt volna, hogy az internet meg azt is kidobja videon, ahogy Isabella asszem 100 meteren hulyere veri az amugy 4.32-t futo, top10-es Denzel Wardot meg nehany evvel ezelott.

Es akkor Isabella a Combine-on futott egy fasza 40 yardot, aztan a media meg huuu, de meglepodott. Hat lol. Egeszen addig pedig meg mar akkor is neztel, ha egyaltalan a harmadik korbe valaki besorolta, mindenki ilyen 4-5. korre varta.

Ezek a PFF-es sracok is ugy toljak a kedvenceiket, hogy az mar felelmetes, aztan megy a nagy meglepodes, mert ok mutogatnak a szamaikra, csak eppenseggel nem mindent a szamok jelentenek. Lasd, Metcalf.
Stez
most épp PFF-es csávó volt akit betettem, de Evan Silva, Joe Goodberry meg sokan szintén szeretik a draftjukat eléggé.

Szinte biztos vagyok benne, hogy ha ezt a draftot lerakod Wyatt elé egy hete, kiröhög hogy irreális és hülye fanspeak

Azt meg így összességében tenném hozzá, hogy nem feltétlen a csapatok tudnak mindent jobban, mint bármelyik "media scout", sőt.
1 hónapja
Stez SMU Mustangs 34 211

twitter.com/PFF_Steve/status/1122300809088241664
katonadani
Mar mi irrealis ott? Csak mert azert, mert a PFF szarra szopkodta peldaul Isabellat, es az elmult hetekben azon arolkodtek, hogy benyomjak az elso korbe (sokakkal karoltve), attol meg Isabella sosem volt elso koros, de igazabol meg masodik koros tehetseg sem. Utobbiban ki lehetett huzni, az hatareset, de attol meg semmi irrealis nincs benne. Mint ahogy Hakeem Butler is a Combine utan lett felszopikazva, foleg a meretei miatt, de hosunknek olyan brutalis drop rate-je van az egyetemrol, route-ot nem tud futni, emellett pedig egyebkent a srac szegeny annyira kobuta ehhez a jatekhoz, hogy az valami felelmetes. Es o is egy olyan prospect volt, akit a Combine elott nem vartak a masodik korbe, de igazabol en a harmadik korbe sem nagyon lattam ot.

Thompsont is felszopkodtak, de elkepesztoen sok helyen olvastam Combine elott es utan is, hogy a sracot nyomjak, de egyebkent van legalabb tiz safety, aki jobb. Vicces, de en pont azt olvastam vele kapcsolatban, hogy talan a negyedik korben elkelhet, de az otodik a realis.

Hogy oszinte legyek, engem meg Murphy csuszasa sem lepett meg (mint ahogy Greedye sem), mert Murphyre sok rosszat amugy nem lehet mondani tenyleg, o nem lusta meg karakterproblemas, mint Baker vagy Williams, de eleinte ot is mindenki 1/25 utanra varta, aztan hol mondtak, hogy becsuszhat elso korben, hol meg masodik elejet emlehettek vele kapcsolatban. Szerencsetlent a nagy szakik sodortak be az elso korbe, de vicces, hogy ot is akkor kezdtek el top20 kornyeken emlegetni, amikor felerosodtek azok a hangok, hogy Greedy es Baker szemelyisege nem jon be a scoutoknak. Ezzel parhuzamosan meg mintha hirtelen kellett volna egy arc, akit fel kell emelni, a mockokban pedig hat ugye sok szaki ragaszkodik ahhoz, hogy egy posztot eroltet, ha pedig elobbi kettonel csuszasrol es hirtelen felbukkano red flageket pletykalnak, akkor eloszedi a harmadikat. Nem veletlen, a cornerneedes csapatoknal a mockokban megfordult vagy ot kulonbozo jatekos neve, mint ahogy egyebkent a safetykel is minden heten mas nevevel lehetett talalkozni.

En csak Zach Allenen lepodtem meg, hogy o csuszhatott addig, ameddig, de az osszes tobbi srac nem mas, mint a media krealmanya. Mi meg hat gyakran adunk erre az oriasi hype-ra es nyomasra, de a GM-ek le sem szarjak ezeket, jol latszik, hogy altalaban a masodik kor feletol, meg a harmadik kortol olyan pickek vannak minden drafton, hogy mi kb. nem ertjuk oket csomoszor.

De egyebkent Isabella esete a legviccesebb, akit felfujtak a 4.3-as 40 yardja utan, holott rola kivetel nelkul mindenki tudta, hogy a csavo repeszteni fog, miutan evekig sprinter volt, es nem mellesleg ketperces keresest igenyelt volna, hogy az internet meg azt is kidobja videon, ahogy Isabella asszem 100 meteren hulyere veri az amugy 4.32-t futo, top10-es Denzel Wardot meg nehany evvel ezelott.

Es akkor Isabella a Combine-on futott egy fasza 40 yardot, aztan a media meg huuu, de meglepodott. Hat lol. Egeszen addig pedig meg mar akkor is neztel, ha egyaltalan a harmadik korbe valaki besorolta, mindenki ilyen 4-5. korre varta.

Ezek a PFF-es sracok is ugy toljak a kedvenceiket, hogy az mar felelmetes, aztan megy a nagy meglepodes, mert ok mutogatnak a szamaikra, csak eppenseggel nem mindent a szamok jelentenek. Lasd, Metcalf.

1 hónapja
Wyatt New England Patriots 20 860 — Three-time EL-champ^^
De rettenetesen utálom azt a csapatot 😊

1 hónapja

1 hónapja
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 677
1 hónapja
the12thman San Francisco 49ers 23
Ha tippelni kéne ki lesz az idei draft Derwin James-e?

Én valamiért Hockensont érzem, hogy minden mockban már konszenzus top12es pick, de ki fog csúszni a top20ból is. Azt se tartom kizártnak, hogy az összes mockban olvasható Iowa TE rangsor felcserélődik és inkább Fant fog kimenni hamarabb.
(persze, Jameshez hasonlóan TJ kurva jó lesz már az első évében)
ZERO_L
Szerintem J. Taylor
the12thman
Asszem ez jött 😊
1 hónapja
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 881 — No es importante
Tud Valki ha szépen megkérem linkelni egy oldalt ahol megtudom nézni egybe az összes tegnapi Draftoltat ? Előre is köszi .
Rózsa Sándor (betyár)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027985/article/2019-nfl-draft-follow-every-pick-for-every-team
Muffalo_Bafia
Vagy csak simán az nfl youtube csatornája, jó videókat tesznek fel

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
1 hónapja
Rózsa Sándor (betyár) Seattle Seahawks 1 645
Tud Valki ha szépen megkérem linkelni egy oldalt ahol megtudom nézni egybe az összes tegnapi Draftoltat ? Előre is köszi .
Rózsa Sándor (betyár)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001027985/article/2019-nfl-draft-follow-every-pick-for-every-team
Muffalo_Bafia
Nagyon szépen köszönöm
1 hónapja
Muffalo_Bafia Buffalo Bills Notre Dame Fighting Irish 376
Rózsa Sándor (betyár)

"Jalen Ramsey egy vilagi csicska."
1 hónapja
Rózsa Sándor (betyár) Seattle Seahawks 1 645
1 hónapja
fk-s mockból

2/31 Kansas City Chiefs Juan Thornhill S, Virginia
r.baggio
:büszke: 😊

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
2 hónapja
Clemsonnàl a 4. DL ember nem ért rá, vagy miért nem húzták ki a 1. körben? 😆
steelwolf
épp az elszakadt mellizmával bajlódik (Austin Bryant)
amúgy ötödiknek a vélhetően későbbi körökben draftolt Albert Huggins-t is ide vehetjük, a nagydöntőben ő kezdett az eltiltott Lawrence helyén

2 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 2 282 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Clemsonnàl a 4. DL ember nem ért rá, vagy miért nem húzták ki a 1. körben? 😆

Le'Veon Bell#26
7996 yard & 42 TD
2 hónapja
Amadeus Oakland Raiders Nevada Wolf Pack 19 733
Lol. Sweatet allitolag tobb csapat szerint is felrediagnosztizaltak a Combine-on, nincsen semmi szivgondja.
Stez
max a Washington beszopta.

Gruden Grinder
2 hónapja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 15 029 — Aki NER az nyer!
Finley miért nem számít jó irányítónak?
Sőt, az idei felhozatalból miért nem ő a legígéretesebb prospect?
Tisztára, mint a korai Brady.
Vagy mit néztem félre?

2 hónapja
 twitter.com/Foxworth24/status/1121403632006647809
r.baggio
ezt ide, passzol az előző tweethez 😊

2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 13 231 — Welcome in Wentzylvania!
Ez 3 .koros lesz kb akinel sok a pick

2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 52 080 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Íme 3 ok, hogy miért csúszik Jawaan Taylor
2 hónapja
Itt hallgatható vissza az éjjeli adás:
 mixlr.com/fuzovelkifele/showreel/
2 hónapja
dande Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 19 011 — Az NFL történelem legbénább, de akkor is SB győztesei :)
Hm ez eddig kevéssé lett röhögős draft mint vártam.
2 hónapja
tenorx Pittsburgh Steelers 9 210
Hiányzik a draft közvetítésetek. Tudom, hogy van fk-s podcast, de mégis.
2 hónapja
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 14 047 — GM of the Year 2015
Draft előtt még egy kis olvasnivaló, írtam pár sort a GM játékban behúzott 13 játékosomról:
https://bowl.hu/forum/manager-jatek/gm-lapszemle/1920652
2 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 52 080 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Legyen már 2 óra, nem bírom a smokescreeneket 😀
katonadani
Én is csak ezt az egyet. 😊
2 hónapja
Legyen már 2 óra, nem bírom a smokescreeneket 😀