NFL Draft 2019

40 feliratkozó

14 napja
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 10 773
2020as eléggé bő big board
 bleacherreport.com/articles/2834898-matt-millers-way-too-early-2020-nfl-draft-big-board#slide3
15 napja
Borbinho Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 7 406 — Megrögzött Colts Fan

lol, a sok plasztik fan amcsi 😀
alapbol, hogy nem tudjak hogy neznek ki (legalabb) az 1.korosok. aztan az, hogy nem tudja a Packers (!) fan, hogy kit vittek. Gary-re legalabb hasonlit meretben, Savage-re sehogy 😀
Meg h alapbol a Packers 1/12on huzott nem 13on amit mond utana
a legjobb amikor megkerdezik (a vikings fan menyasszonyek) h hogy hivjak, es balta arccal: Deuce 😀

Deuce Dominguez, future HoF

"THE RIVALRY IS BACK ON." Chris Ballard

'' I'll always be a Colt, that will never change '' Peyton Manning
20 napja
Wyatt New England Patriots 20 794 — Three-time EL-champ^^
Rodney Anderson elkelt mint UDFA?
steelwolf
Nem, viszont 6/211-re elkelt a drafton (Bengals)

Szerintem a pecc lesz az 1/1
Janek
Majd 2021-ben, aztán jöhet, aminek jönnie kell 😊
Wyatt
Belichick visszavonul?
Fast Willie
Majd Lawrence draftolása után 😊
Wyatt
Én nem értem ezt a Lawrence hypeot. A csávó csúnyábbakat dob mint Rivers, pedig erre többen is megesküdtek hogy lehetetlen. 😀
akdestroyer
A csúnya siker már nem is jó? 😀

20 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 2 252 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rodney Anderson elkelt mint UDFA?

Le'Veon Bell#26
7996 yard & 42 TD
20 napja
akdestroyer Seattle Seahawks 1 010 — Tom Cable fan
Janek
Wyatt
Belichick visszavonul?
Fast Willie
Wyatt
Én nem értem ezt a Lawrence hypeot. A csávó csúnyábbakat dob mint Rivers, pedig erre többen is megesküdtek hogy lehetetlen. 😀

22 napja
Janek
Wyatt
Belichick visszavonul?
Fast Willie
Wyatt
Kis hamis, tudtam én, hogy mi a pálya. Suck for Laws, nagyobb gangbang lesz, mint a suck4Luck. Gondolom Kraft már előre gyakorolt az offseasonben, hogy átadhassa a tapasztalatait
Fast Willie
Mindig is előrelátó franchise volt, haladó gondolkodással^^

22 napja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 2 914
Janek
Wyatt
Belichick visszavonul?
Fast Willie
Wyatt
Kis hamis, tudtam én, hogy mi a pálya. Suck for Laws, nagyobb gangbang lesz, mint a suck4Luck. Gondolom Kraft már előre gyakorolt az offseasonben, hogy átadhassa a tapasztalatait
22 napja
Janek
Wyatt
Belichick visszavonul?
Fast Willie

22 napja
Fast Willie Pittsburgh Steelers 2 914
Janek
Wyatt
Belichick visszavonul?
22 napja
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 834 — No es importante
 www.sbnation.com/nfl/2019/5/1/18522523/giants-confidence-nfl-draft-daniel-jones-dave-gettleman

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
22 napja
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 12 036 — God's Own Sling fan
Tua jobb mint Herbert?
steelwolf
Én idén előbb vittem volna Haskinst, mnt Herbertet...
iktriad
Lehet a sorrended ilyen is.. (nálam nem ez, de amúgy a Tua hype-ot én se értem)
Haskins > Herbert > Tua

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
22 napja
Janek

22 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 52 006 — Game of Thrones Survivor Fantasy + GM Game 2018 Winner
Tua jobb mint Herbert?
steelwolf
Én idén előbb vittem volna Haskinst, mnt Herbertet...
22 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 2 252 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Tua jobb mint Herbert?

Le'Veon Bell#26
7996 yard & 42 TD
22 napja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 13 205 — Welcome in Wentzylvania!

22 napja
ZERO_L New England Patriots 2 912 — situational football
két éve a Jetsről mondták(nem alaptalanul), hogy elképzelni nem tudják hogyan fognak akár két győzelmet is összekaparni a szezonban, közelebb állanak a 0-16hoz mint az 1-15höz ennyire nulla támadókkal a csapatban... aztán összehoztak egy 5-11-es szezont

Én is elég trágyának tartom a Halak keretét, de most végre értelmes(nek tűnő) edzőket hoztak oda, szerintem messze lesznek az 1/1-től

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
22 napja
Akkor most beszélgessünk arról 2020ban ki lesz 1/1- választott? 😛😊
dande
Elég valószínű, hogy QB, nagy az esély rá, hogy Tua.
Cruyffista
És a Cards draftol elsőnek!! 😉
nagir
Olyan volt már ,hogy ugyanazon csapat 2 egymás követő évben is 1/1 QB vitt ki ?? 🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Az 1982-83 Baltimore Colts az egyetlen a draft érában, amelyik első körben két egymást követő évben QB-t vitt. 1/4, majd 1/1
katonadani
Khm, és a Cardinals 2018-as 1/10+2019-es 1/1-ese már túl régen volt? 😀

Btw egyetértek, ez a Miami mindent feltett arra a holt szezonban, hogy 1/1-es legyen. Ezek után trade-elnek a draft alatt Rosenért. Tapzs

22 napja
r.baggio Kansas City Chiefs UAB Blazers 46 834 — No es importante
nem igen kommunikált róla, de Höri visszatért cikkíróként
 fuzovelkifele.com/2019/05/iden-vedjuk-le-a-passzt-buccaneers-draftertekelo/

"A vonat egyre lihegett és rohant, majd a dübörgés lassan szelíd muzsikává szelídült, és hirtelen, mintha függöny szaladt volna fel az agyamban, megértettem, hogy hiába vannak vonatok, hiába próbál az ember rohanni más városok, idegen országok felé, a sorsát, az életét mindig viszi magával mindenhova." - Királyhegyi Pál
23 napja
Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 14 891 — Aki NER az nyer!
Szinte biztos, hogy Tua lesz az 1/1, ha el nem szúrja az idényt, a boardokon legálabb is, mert szerintem a Giants lesz az 1/1 húzó, szóval érdekes helyzet alakulna ki. Ha így lesz persze...
Chargers LT
En meg biztos vagyok benne, hogy nem a Giants lesz az 1/1. Ez a jelenlegi Miami szerintem Rosennel siman rosszabb, de a Bengalsban sem latok annyit, mint a Giantsben.
Stez
Akkor a háromból kettő megy PO-ba.

23 napja
Stez SMU Mustangs 33 987
Szinte biztos, hogy Tua lesz az 1/1, ha el nem szúrja az idényt, a boardokon legálabb is, mert szerintem a Giants lesz az 1/1 húzó, szóval érdekes helyzet alakulna ki. Ha így lesz persze...
Chargers LT
En meg biztos vagyok benne, hogy nem a Giants lesz az 1/1. Ez a jelenlegi Miami szerintem Rosennel siman rosszabb, de a Bengalsban sem latok annyit, mint a Giantsben.

23 napja
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 5 631 — Jedi Master

23 napja
sutianap Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 8 312 — Haeana Aarai-tia
legelső komment tavaly májusból (Raekwon maradt végzős évére)

és a löfli által betett első mock is sok nevet eltalált
 www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

mondjuk Mitch Hyatt UDFA lett
r.baggio
itt az első 2020-as mock is 😊

www.sbnation.com/nfl/2019/4/29/18520843/2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-justin-herbert-chase-young-grant-delpit
Löfli
ez retek, Epenesa 1/1 és in10 Zsödi meg Cídíí, akkor...

23 napja
Rózsa Sándor (betyár) Seattle Seahawks 1 581

www.sbnation.com/nfl/2018/4/30/17298278/2019-nfl-mock-draft-christian-wilkins-dexter-lawrence-nick-bosa-ed-oliver-drew-lock-justin-herbert

r.baggio

www.sbnation.com/nfl/2019/4/29/18520843/2020-nfl-mock-draft-tua-tagovailoa-justin-herbert-chase-young-grant-delpit
Löfli
jól értelmezem ,hogy a chargersbe egy egyetem még sosem játszó QB-t mockolnak, mert szép nagy darab?
Sixo
Nem teljesen.
Ízözön True freshmanként 2016-ban a szezon folyamán egyre több lehetőséget kapott Greyson Lambert kárára. 2017-et kezdő QB-ként kezdte, aztán megsérült a térde, így kapott lehetőséget a másik egykori sztár recruit irányító, Jake Fromm, aki nagydöntőig vezette a Dawgst, ezek után döntött úgy Eason h irány haza Washingtonba, ahol ugye 2018-ban nem játszhatott a transzferszabályok miatt.
empty taxi
Mindig meglep a tudásotok.És egyben le is nyügöz.
Hogy a viharba tudtok ennyi mindent ? (Én ha 100 évig élek se tudok ennyi információt begyűjteni erről a sportágról,mint ti.)
23 napja
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 23 079 — 2 & done, here we come

r.baggio

Löfli
jól értelmezem ,hogy a chargersbe egy egyetem még sosem játszó QB-t mockolnak, mert szép nagy darab?
Sixo
Nem teljesen.
Ízözön True freshmanként 2016-ban a szezon folyamán egyre több lehetőséget kapott Greyson Lambert kárára. 2017-et kezdő QB-ként kezdte, aztán megsérült a térde, így kapott lehetőséget a másik egykori sztár recruit irányító, Jake Fromm, aki nagydöntőig vezette a Dawgst, ezek után döntött úgy Eason h irány haza Washingtonba, ahol ugye 2018-ban nem játszhatott a transzferszabályok miatt.

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
24 napja

Le'Veon Bell#26
7996 yard & 42 TD